Posted on: Posted by: Comments: 0
styl zycia

Zapachniało, zajaśniało – wiosna, ach to Ty! Budząca się do życia natura za oknem sprawia, że chce się śpiewać i działać. Przygotowania warto rozpocząć od podstaw – wysprzątać mieszkanie, pozbyć się zbędnych gadżetów i garderoby, aby zrobić miejsce na nowe ubrania na wiosnę zgodne z tegorocznymi trendami. Poczuj się rześko z wiosennymi stylizacjami i przyjemnościami.

Moda wiosenna 2022 – ubrania, dodatki, makijaż i fryzury

Od kilku sezonów nieprzerwanie na wybiegach polskich i zagranicznych projektantów króluje styl, który czerpie garściami z lat 90. i wczesnych 2000 – stroje wiosenne nie wymkną się tym tendencjom.

Moda wiosenna 2022 będzie więc bogata w krótkie kroje, przezroczyste lub półtransparentne aplikacje, przeskalowane kurtki, ciężkie motocyklowe buty czy klasyczne czarne torebki z krótką rączką, tzw. bagietki.

Jeśli chodzi o wzory i tkaniny w kolekcjach największych marek króluje dżins, ekologiczna skóra, krata, tiul, elementy metaliczne oraz bawełna z efektem sprania. Można zatem z całą stanowczością powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużą popularnością cieszą się również wzory folkowe i tradycyjne, które nawiązują do korzeni noszącego.

Jeśli chodzi o najmodniejsze fryzury na wiosnę, styliści stawiają na długie grzywki, niemal zasłaniające oczy, drobne warkoczyki zdobiące proste długie włosy oraz krótkie cięcie nad ucho. Jednym z najpopularniejszych stylów strzyżenia jest także tzw. wolf cut, czyli cięcie, które ma przypominać lwią grzywę – rockowe, dynamiczne i nieuporządkowane.

Wiosenne stylizacje dopełnią energetyczne makijaże. Światowi make-up artists stawiają na gładką, promienną cerę z odrobiną rozświetlacza, dużym trendem są również tzw. fluffy brows, czyli krzaczaste brwi – efekt ten można uzyskać dzięki stylizacji na mydło bądź zabiegu laminacji. Makijaż oczu nie obędzie się natomiast bez brokatu, szczególnie modne będą wyraziste, kolorowe cekiny.

Wiosenne przyjemności – dobrze wykorzystany czas

Długie zimowe wieczory sprzyjają odpoczynkowi z książką i serialem, a coraz śmielsze wiosenne promienie słońca zachęcają do rozrywek na świeżym powietrzu. Czas zadbać o przegląd roweru, wyciągnąć buty do biegania po parkowych alejkach czy wybrać się na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wpuścić nieco natury do domu. Rośliny doniczkowe nie tylko pięknie wyglądają i dbają o większą zawartość tlenu w pomieszczeniach, ale również przynoszą wiele satysfakcji. Wiosna to też dobry moment, by na nowo zaaranżować balkon – rośliny domowe, które świetnie sprawdzą się również na zewnątrz to m.in.: kaktusy, agawy, lawenda czy bluszcz.

Wiosenne stylizacje i gadżety we Wrocław Fashion Outlet

Szukasz ubrań na wiosnę? A może brakuje Ci gadżetów, dzięki którym zadbasz o domowe rośliny i stworzysz strefę odpoczynku na balkonie? Wszystko to znajdziesz w centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet. Na miejscu czeka na Ciebie ponad 100 światowych i polskich marek, atrakcyjna oferta gastronomiczna oraz usługi kosmetyczne. W poszukiwaniu wiosennych stylizacji i akcesoriów zajrzyj do takich sklepów, jak Tchibo, Dajar, Only, Olsen czy New Balance.

Leave a Comment