Posted on: Posted by: Comments: 0

Piwonie to ładne i efektowne byliny, które uprawiane są w ogrodzie. Świetnie prezentują się zarówno w naturalnym środowisku, jak i w wazonie. Cięte kwiaty należy jednak często zmieniać, aby zachowały zdrowy i atrakcyjny wygląd. Dobrym rozwiązaniem będzie zastąpienie ich roślinami w pudełku. Dlaczego piwonie flowerbox to właściwe rozwiązanie na każdą okazję?

Piwonie we flowerboxie – co symbolizują?

Piwonie choć wyglądem przypominają róże i często są z nimi mylone, mają nieco inny kształt, a także symbolikę. Kolczaste rośliny kojarzą się z miłością i różnego rodzaju uczuciem. Z kolei podarowane komuś piwonie mają nieść obfitość, młodość, szczęście i powodzenie. Ze względu na te jakże uniwersalne elementy dające w życiu balans, piwonie stanowią świetny prezent na każdą okazję i dla osób w każdym wieku.

Flowerbox pełen kwiatów, które swoim językiem szepczą, że życzą wszystkiego, co najlepsze, warto wręczyć osobom, które są w życiu szczególnie ważne. Może to być przyjaciel, mama, koleżanka czy narzeczona. Co istotne, kwiaty to nie tylko właściwy prezent dla kobiety. Miłośników roślin ozdobnych można znaleźć wśród płci męskiej. Panowie z pewnością docenią piwonie flowerbox w stonowanych i eleganckich kolorach. Jakie barwy sprawdzą się dla płci pięknej? Jeśli gust osoby, do której ma trafić wyjątkowe pudełko, jest nieznany, warto zdecydować się na klasykę, czyli biel, czerwień czy delikatny róż.

Wieczne piwonie w pudełku – jak to możliwe?

Mimo że dziś nie powinno to nikogo dziwić, wciąż dla wielu osób możliwość przedłużenia żywotności ciętej rośliny jest zaskoczeniem. W przypadku wiecznych piwonii ich żywotność we flowerboxie ocenia się na minimum rok! To wszystko dzięki specjalnemu procesowi konserwacji roślin, który wykonuje się przed włożeniem kwiatów do opakowania. Wybór piwonii flowerbox pozwoli osobie obdarowanej cieszyć się wyglądem kwiatów przez długi czas. Będą one przypominały o momentach pełnych radości i okolicznościach wręczenia upominku.

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie wieczne piwonie we flowerboxie? Sprawdź ofertę Rose du Château. Firma jako pierwsza w Polsce zajmuje się sprzedażą tego rodzaju kwiatów i dostarcza je do każdego zakątka kraju. Kwiaty, aby po transporcie zostały w niezmienionej formie, są zabezpieczane. Ponadto kurierzy, którzy zajmują się ich dostawą, są informowani o rodzaju wiezionej przesyłki. Dzięki temu zamawiając kwiaty na prezent masz pewność, że będą one znakomicie wyglądały tuż po rozpakowaniu. Co ważne, kwiatów wiecznych nie trzeba podlewać! To z pewnością dobra wiadomość dla osób, które niewiele wiedzą o ich pielęgnacji.

Gdzie postawić flowerbox z pięknymi piwoniami? Miejsce na kwiaty może być dowolne. Pudełko, w których są umieszczane, zastępuje już wazon. Jest wykonane z wysokiej jakości materiałów i wygląda elegancko, dlatego nie należy się obawiać, że będzie nieatrakcyjne dla oczu. Wieczne kwiaty można umieścić w przedpokoju, salonie, sypialni czy łazience. Ze względu na swoją uniwersalność pasuje ono do każdego stylu wnętrza i świetnie je wypełni.

Leave a Comment