Posted on: Posted by: Comments: 0
wampirzy lifting

Wampirzy lifting jest usługą, która dla wielu może wydać się całkowitym zaskoczeniem. Jest to jednak usługa, którą często wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej. Co takiego daje i na czym właściwie polega?

Wampirzy lifting – czym jest?

Wampirzy lifting w Katowicach jest zabiegiem, który wykonywany jest wyłącznie przez ekspertów, za pomocą sterylnych narzędzi. Wymaga to bezwzględnej sterylności oraz bogatego doświadczenia ze strony fachowca, nie tylko pod kątem kosmetologicznym, ale również medycznym.

Tak jak powiększanie ust w Katowicach, tak i wspomniany lifting, to czynności, które naruszają skórę oraz zmieniają jej strukturę. Powodują naprężenie i tym samym zmniejszają widoczność zmarszczek. W szczególności rekomendowane jest to osobom w starszym wieku.

Każdorazowo zabieg ten poprzedza wywiad z pacjentem w celu uzyskania od niego szczegółowych informacji na temat jego stanu zdrowia. Niektóre choroby i zaburzenia zupełnie eliminują go do przeprowadzenia takiej usługi.

Wampirzy lifting – jak się go wykonuje?

Wampirzy lifting wziął swoją nazwę głównie od samej charakterystyki tego zabiegu. Polega on na pobraniu krwi pacjenta, z której oddziela się osocze bogatopłytkowe. Jest to rodzaj substancji, którą samodzielnie wytwarza każdy człowiek.

Takim osoczem ostrzykuje się skórę pacjenta, nie tylko na twarzy, ale również wszędzie tam, gdzie pojawiają się niedoskonałości. W efekcie pacjent może poprawić jej elastyczność, ale również skłonić ją do samoregeneracji.

Specjaliści rekomendują taki zabieg głównie dla osób, które posiadają widoczne blizny potrądzikowe, które mogą wynikać z agresywnego przebiegu choroby w czasach młodzieńczych, ale również z niewłaściwej pielęgnacji skóry oraz wyciskania niedoskonałości.

Wampirzy lifting to coś, co zdecydowanie często występuje w gabinetach medycyny estetycznej. W ten sposób można zredukować ilość zmarszczek, ujędrnić skórę oraz usunąć blizny.

Leave a Comment