Posted on: Posted by: Comments: 0
osocze bogatoplytkowe

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest jednym z najczęściej polecanych. Ma wiele zalet, jego efekty są widoczne bardzo szybko. Dlaczego warto poznać tę metodę?

Na czym polega zabieg iniekcji osocza bogatopłytkowego?

Żyjemy w czasach, gdy estetyczny i młody wygląd jest pożądany przez wielu. Z tego względu coraz więcej osób korzysta z usług gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Zabiegi pozwalają widocznie odmłodzić skórę twarzy i poprawić jej kondycję. Jednym z często polecanych jest iniekcja osocza bogatopłytkowego. Z uwagi na to, że wykorzystuje on naturalne substancje, jego zwolennikami są także osoby, które starają się nie stosować w nadmiarze preparatów chemicznych. Osocze pozyskuje się z krwi klienta, która trafia najpierw do specjalnej wirówki. Umożliwia to oddzielenie osocza, które wprowadza się pod skórę za pomocą delikatnych igieł. Zabieg ma wiele zalet. Skóra jest odżywiona, zregenerowana i odzyskuje młody wygląd.

Specjaliści oferujący szkolenia z osocza bogatopłytkowego w Białołęce oraz innych miastach przekazują ogromną dawkę wiedzy – tej teoretycznej, jak i praktycznej. Dzięki temu jakość oferowanych usług jest znacznie wyższa, a samo jego wykonanie w pełni bezpieczne. 

Szkolenie z osocza bogatopłytkowego – kto powinien skorzystać?

Szkolenie z wykonywania zabiegu osocza bogatopłytkowego jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby zaoferować klientom usługę z wykorzystaniem naturalnych substancji odżywczych. Akademia Kosmetologii Estetycznej ImageEndo oferuje kompleksowe przedstawienie wszystkich zalet i wymagań dotyczących zabiegu, jak również praktyczną naukę jego wykonywania. Z uwagi na to, że zabieg może być stosowany nie tylko na twarz, ale również na inne części ciała: brzuch, dłonie czy nogi, należy dokładnie znać technikę i sposób wykonywania. Działanie osocza pozwala zregenerować skórę, pozbyć się blizn i zmniejszyć widoczność cellulitu, dlatego warto dodać go do oferowanych usług.  

Leave a Comment