Posted on: Posted by: Comments: 0
medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna stała się bardzo popularna, zwłaszcza u kobiet, które chcą poprawić swój wygląd. Obecny rynek jest mocno rozwinięty i proponuje szereg usług, dlatego każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Jakie zabiegi dedykowane są dojrzałym kobietom? Podpowiadamy.

Mezoterapia igłowa na dojrzałą skórę

Do procesu starzenia skóry dochodzi jeszcze przed menopauzą, jednakże w jej trakcie i po jej zakończeniu, poziom jędrności skóry znacząco spada. Skóra staje się coraz cieńsza, mniej promienna, powstają bruzdy, a owal znacznie opada. Z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa, która nie tylko dodaje jędrności skóry, ale również ja rozświetla. Dzięki temu zabiegowi, skóra dostaje odpowiedni koktajl składający się z najpotrzebniejszych składników, które nie tylko poprawiają wygląd, ale również działają leczniczo. Ówczesne nakłuwanie igłą, bo właśnie na tym polega zabieg, wcale nie sprawia dużego dyskomfortu pacjentce. Warto jednak pamiętać o tym, że w tym przypadku chodzi o nasz wygląd, ale również zdrowie, więc wybierzmy salon medycyny estetycznej, który posiada wykwalifikowaną kadrę, której osiągnięcia podyktowane są odpowiednimi rezultatami. W tym przypadku pomocne mogą okazać się zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie Białołęce. Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetyczny, który prowadzi do powstania nowych włókien kolagenowych, a co za tym idzie, skutecznie zwiększa napięcie oraz elastyczność skóry, co dla dojrzałych kobiet może okazać się bardzo istotną sprawą.

Botoks

Zabieg, który nie wpływa na strukturę skóry, jednakże pozwala uzyskać jej elastyczny wygląd, dzięki iniekcji domięśniowej. Jest on najczęściej stosowany na zmarszczki mimiczne, np. kurze łapki.

Fotoodmładzanie

Ciekawym i nieinwazyjnym rozwiązaniem dla cery dojrzałej może być fotoodmładzanie. Główne działanie na naszej skórze wywołuje pulsujące światło, które pobudza tkanki skóry oraz przebudowuje włókna kolagenowe. Dzięki temu rozwiązaniu, cera zyskuje zdrowy koloryt.

Leave a Comment