Posted on: Posted by: Comments: 0
torebka

Modne torebki damskie na jesień i zimę 2022 to przede wszystkim modele, które są komfortowe. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że powinny zwracać na siebie uwagę. Na topie są także torby, które wpisują się w klasykę gatunku, która nigdy nie wyjdzie z mody okraszoną minimalizmem. Coś dla siebie znajdą więc zarówno miłośniczki nonszalancji, jak również te, które w stylizacjach stawiają na komfort oraz wygodę. Jakie modele są więc na topie?

Modne torebki 2023 – plecaki znów powracają w wielkim stylu

Plecaki znów udowadniają, że mają ogromny potencjał zarówno stylizacyjny, jak i praktyczny. W tym sezonie rządzą modele pikowane do produkcji których wykorzystano skórę. Może ona pojawić się w klasyce gatunku – nieśmiertelnej eleganckiej czerni, ale równie dobrze odnajdują się w wersji żywych kolorów. Wśród nich króluje bezapelacyjnie niebieski, który wpisuje się w oczekiwania zarówno miłośników dobrego stylu, jak również światowej sławy projektantów. Zwróćmy chociażby na pokazy Diora, tam można dostrzec tendencję do zdobień, które są szalenie energetyczne.

Duże torby – hit mody damskiej jesień-zima 2023

Shopperki w wersji XXL to prawdziwy hit tej jesieni i nie bez znaczenia. Okazuje się, że mogą one pełnić funkcje zarówno praktyczne, jak i robiące tak zwaną stylówkę: zarówno na dzień, jak i dedykowaną eleganckim wyjściom. Wiele osób może się zdziwić, ponieważ na pierwszy rzut oka shopperka z elegancją suknią może nie iść parze. Nic bardziej mylnego. Wiele zależy od tego, jak podejdziemy do tematu i w jaki sposób sprawimy, że stylizacja zacznie ze sobą współgrać. Tu już dochodzi także kwestia makijażu, odpowiednich dodatków, jak również połączeń kolorystycznych.

Torby mini powracają w wielkim stylu – modne torebki damskie jesień-zima 2023

Pośród torebek XXL znalazło się także miejsce dla modeli w wersji mini. Mimo że nie są one tak funkcjonalne jak shopperki, to posiadają ogromny dekoracyjny. I o to w nich chodzi. Są dedykowane raczej przechowywaniu telefonu i kluczy niż całego dorobku życia. Projektanci zadbali o to, abyśmy mieli w czym wybierać jeśli chodzi o stylizację. Proponują moc kolorów, wzorów i dekorów, więc z powodzeniem coś dla siebie znajdą zarówno amatorzy klasyki, jak również ci, którzy stawiają na przełamywanie konwencji.

Jak widać w modzie damskiej na jesień i zimę 2023 widać bardzo dużą różnorodność. Coś dla siebie znajdą zarówno amatorki klasyki, jak i te, które kochają zabawę konwencją.

Leave a Comment