Posted on: Posted by: Comments: 0
przejsciowa kurtka damska

Ciepłe dni oraz chłodne wieczory lub nagle zmieniająca się temperatura i nieprzewidziane opady atmosferyczne są wyzwaniami, które pojawiają się najczęściej w porze jesiennej albo wiosennej. Dobrze zatem będzie zainwestować w garderobę, która jest funkcjonalna, a jednymi z klasycznych must have w szafie są kurtki przejściowe damskie. Jaki model najlepiej sprawdzi się w tym sezonie? Na to pytanie, postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Kurtka damska parka

Kurtka damska typu parka gości w naszej szafie bez względu na porę roku czy płeć. Chociaż zwykle spotykana jest w zielonym kolorze, to projektanci skłonni są nierzadko do tworzenia zupełnie nowych, bardziej nowoczesnych opcji wymienionego fasonu okrycia wierzchniego. Co roku kurtki damskie parki, są obiektem pożądania miłośników mody na całym świecie.

Dlaczego kurtka typu parka stanowi doskonały wybór na sezon przejściowy?

  • uniwersalność — kurtki parki damskie mogą być noszone przez dzieci, mężczyzn oraz kobiety o każdej porze roku,
  • przystosowanie do zmieniających się warunków pogodowych — ten fason kurtki skutecznie chroni nas przed wiatrem i ogrzewa w chłodniejsze dni. Ponadto wybrane modele kurtek parek damskich są również przeciwdeszczowe, zatem niestraszne będą nam ulewy,
  • wygoda i podkreślenie figury — odpowiednio skrojona kurtka przejściowa damska jest nie tylko wygodna, ale podkreśla również kobiece kształty, co zostało szerzej opisane na stronie https://kafeteria.pl/27653,kurtki-przejsciowe-ktore-uwydatnia-damskie-ksztalty,
  • funkcjonalność — z uwagi na wojskowe pochodzenie kurtki parki odznaczają się sporą praktycznością. Głębokie kieszenie pozwalają na noszenie ze sobą wszelkich potrzebnych drobiazgów.

Kurtka damska pikowana przejściowa długa

Odkąd pikowane kurtki dostały się na światowe rynki modowe, nie tracą na swojej popularności. Zupełnie przeciwnie — z nastaniem każdego sezonu tworzone są coraz to nowsze ich modele, które warto posiadać we własnej garderobie. Cieszą się one sporym powodzeniem, gdyż są lekkie, praktyczne oraz eleganckie.
To model kurtki, który dopasowuje się bardzo dobrze do sylwetki kobiecej, a przy tym nie krępuje w ogóle ruchów. Zależnie od zawartości puchu, który jest jej wypełnieniem, możemy nosić ten rodzaj kurtki w okresie przejściowym albo nawet zimowym.

Kurtka przejściowa z kapturem

Aby garderobę można było uznać za właściwie wyposażoną w damskie kurtki przejściowe, trzeba zaopatrzyć się minimum w dwa ich egzemplarze. Dzięki czemu będziemy mogli znaleźć właściwe okrycie do różnych stylizacji. Na chłodniejsze letnie wieczory i wiosną warto założyć ramoneskę albo lekki trencz, których zadaniem jest nie tylko ochrona przed chłodem, ale także dopełnianie stylizacji.

W czasie jesieni, kiedy na zewnątrz nierzadko pada, warto wybrać model kurtki przejściowej pikowanej albo parki z kapturem. Najbardziej komfortowym rozwiązaniem będą okrycia wierzchnie z kapturem odpinanym, który można w każdej chwili odpiąć albo zapiąć, zależnie od aury.

Leave a Comment