Posted on: Posted by: Comments: 0
moda na audiobooki

Wielu czytelników sięga po książki sensacyjne, których akcja w wielu momentach mrozi krew w żyłach. Mają niepowtarzalny klimat, który sprawia, że czasami po plecach przebiega dreszcz. Niepowtarzalnego charakteru opowieści w formie mówionej nadaje lektor, który czyta audiobooka. To idealna forma zagłębienia się w historię wtedy, kiedy nie masz pod ręką papierowego wydania lub czasu na czytanie. Jedną z propozycji, którą można przesłuchać, jest książka „Czarownice nie płoną” wydawnictwa Albatros. To historia, która przypadnie do gustu czytelnikom, szczególnie w długie, jesienne wieczory.

Audiobooki zawsze pod ręką

Audiobook jest wygodną formą odbioru – nie musisz zabierać ze sobą wielu papierowych książek, wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja. Wiele z nich oferuje korzystne abonamenty, które pozwolą przesłuchać tyle książek, ile tylko chcesz. Dzięki lektorowi, można poczuć klimat powieści na całym ciele. Odpowiedni akcent, a także emocje wywołują w słuchaczu dreszcze. Książka będzie bardziej oddziaływać na wyobraźnię. Jeżeli szukasz psychologicznego thrillera, który sprawi, że nieraz poczujesz przebiegający po plecach dreszcz, to „Czarownice nie płoną” z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Z pewnością warto sięgnąć po tę pozycję.

Poznaj świat pełen tajemnic

Główna bohaterka, Imogen Reid, chce rozpocząć z mężem nowe życie w rodzinnym mieście, z którego kiedyś uciekła. Z zawodu jest psychologiem, który chce pomóc pewnej dziewczynce. Jej bliscy zginęli w pożarze, a ona jako jedyna przeżyła. Wymaga wsparcia, a otoczenie nie ułatwia jej powrotu do normalnego życia. Jest piętnowana, w mieście, szkole i w rodzinie zastępczej, do której trafia. Po pewnym czasie zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Dziewczyna jest postrzegana przez rówieśników jako dziwadło i oskarżają ją o uprawianie czarnej magii. Wszystkie wydarzenia, które mają miejsce, niepokoją, a czytelnik od początku może mieć poczucie, że z bohaterką jest coś nie tak. Czy jedenastoletniej dziewczynki można się bać? Przekonaj się, wchodząc do świata wykreowanego przez Jenny Blackhurst.

Sięgnij po audiobooka!

Dobrze napisanego thrillera psychologicznego warto wysłuchać! „Czarownice nie płoną” – audiobook gwarantuje niezapomniane przeżycia. Mroczny klimat sprawia, że historia jest jeszcze ciekawsza, pomimo tego, że trwa ponad dwanaście godzin. Książkę czyta Aneta Todorczuk – polska aktorka filmowa i teatralno-musicalowa oraz wokalistka. Odpowiednio dobrany lektor przekaże historię z każdej perspektywy. Produkcję przygotowało Wydawnictwo Albatros. To propozycja dla dorosłych, którzy chcą zagłębić się w odmęty ludzkiego umysłu, a także nie boją się nieoczekiwanego. Niespodzianki bowiem czają się w każdym rozdziale!

Audiobook z dreszczykiem

To powieść, która pokazuje, że negatywne uczucia mają destrukcyjną moc. Nienawiść, zazdrość i niechęć – to tylko część z nich. Czytelnik wraz z bohaterkami musi stawić im czoła. Dzięki odpowiedniemu akcentowaniu treści, intonacji i innym zabiegom lektorskim słuchający sam może poczuć czyhające niebezpieczeństwo. Dzięki gęstej atmosferze można poczuć strach na własnej skórze. Warto postawić na odpowiednio przygotowane nagranie, które ułatwi przyswojenie opisów czy rozróżnienie dialogów. „Czarownice nie płoną” autorstwa Jenny Blackhurst to intrygująca propozycja, która spodoba się czytelnikom niezależnie od płci. Książki z pogranicza thrillera i sensacji, z elementami psychologicznymi są mieszanką, która wywołuje dreszcze praktycznie u każdego czytelnika. Grozy dodają świetnie opisane, a później odczytane przez lektorkę zjawiska paranormalne. Tutaj nic nie jest takim, jak się wydaje. Zaskakujące zwroty akcji potęgują wzbudzane przez pióro autorki poczucie niepewności, a momentami także strachu. Fani thrillerów będą zadowoleni!

Leave a Comment