Posted on: Posted by: Comments: 0
suknie slubne

Ślub dla wielu kobiet jest jednym z najważniejszych wydarzeń w ich życiu i dlatego chcą, aby każdy szczegół zarówno samej uroczystości, wesela jak i garderoby był dobrany perfekcyjnie. Jak wiadomo, terminy u niektórych usługodawców trzeba rezerwować nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Kiedy jednak wybrać się do salonu sukien ślubnych, aby mieć pewność, że nasza kreacja będzie gotowa na czas? Podpowiadamy.

Kiedy odwiedzić salon sukien ślubnych?

Salon sukien ślubnych we Włocławku warto odwiedzić już kilka miesięcy przed planowaną datą uroczystości. Optymalny czas na zakup kreacji to od 6 do 8 miesięcy przed ślubem. Trzeba jednak uwzględnić również długość naszych ewentualnych poszukiwań idealnej sukni. Z tego powodu niektóre panny młode odwiedzają salony już rok przed ceremonią. Warto pamiętać, że zamawiając nową kreację od producenta, zazwyczaj czas oczekiwania wynosi minimum 5 miesięcy.

Osoby, które podjęły decyzję o ślubie z niewielkim wyprzedzeniem i do ceremonii zostało już mało czasu, również mogą skorzystać z usług salonu sukien ślubnych. W takiej sytuacji istnieje możliwość kupna sukienki, która jest modelem salonowym. Jeżeli będzie w zbliżonym rozmiarze do naszego, wówczas zostanie dopasowana do naszej figury.

Ile zajmuje szycie sukni ślubnej?

Salon sukien ślubnych Susan Hooward oferuje swoim klientką też wypożyczenie sukien ślubnych. W takiej sytuacji wybierając model salonowy, możemy udać się do Atelier nieco później, niż decydując się na kupno i sprowadzenie nowej kreacji. Niektóre panny młode decydują się na szycie sukni – tutaj czas oczekiwania na gotowy projekt jest uzależniony od krawcowej. Część z nich potrzebuje nawet 12 miesięcy na wykonanie takiego zlecenia, dla innych zaś wystarczającym czasem będą 2-3 miesiące.

Podsumowując, warto odwiedzić salon sukien ślubnych jak najwcześniej, aby mieć wystarczająco dużo czasu, by przymierzyć wszystkie interesujące nas modele oraz porównać ze sobą oferty poszczególnych producentów i wybrać wymarzoną kreację.

Leave a Comment