Posted on: Posted by: Comments: 0
fotelik samochodowy kinderkraft myway

Kompletowanie wyprawki dla maluszka, to niewątpliwy cel przyszłych rodziców jest to także nie lada wyzwanie. Rodzice zastanawiają się nad wieloma rzeczami, rozważają który wózek głęboki wybrać, który fotelik będzie też dobry. Najważniejszymi elementami wyprawki właśnie są: fotelik samochodowy, wózek, łóżeczko.

Jednak niezależnie od podjętej decyzji, należy wziąć pod uwagę ważne czynniki takie jak: poziom bezpieczeństwa, elementy, wykonanie oraz inne może innowacyjne funkcje, jakimi dany produkt się odznacza. W obecnych czasach wybór różnych tego typu produktów jest tak ogromny, że może to się stać przeszkodą dla rodziców, jednak takie nowoczesne technologie sprawiają, że produkty te są atrakcyjne oraz funkcjonalne.

Poczucie bezpieczeństwa to z pewnością podstawa dla rodziców w opiece nad dzieckiem, pośrednio takie bezpieczeństwo może zapewnić właśnie komfortowy fotelik samochodowy Kinderkraft MyWay. Może być on używany już od urodzenia dla noworodka od 0-12 miesiąca życia tyłem do kierunku jazdy. Sposób ten znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka. W foteliku umieszczone zostały dodatkowo specjalne wkładki dla noworodka, które chronią delikatną anatomiczną budowę dziecka.

Kinderkraft Grande posiada niezbędne atesty i normy, które musi spełniać fotelik samochodowy. Posiada także specjalny certyfikat bezpieczeństwa ECE R44.04, został też poddany testom zderzeniowym: TASS INTERNATIONAL. Kinderkraft My Way jest przeznaczony dla dziecka aż do ukończenia przez nie 12 roku życia.

Kinderkraft to praktyczny fotelik-rośnie razem z dzieckiem, jest stabilny fotelik samochodowy, dzięki kilku sposobom montażu umożliwia bezbłędne zamontowanie w samochodzie. Posiada system zabezpieczeń ISOFIX, za pomocą którego wysuwane są złącza wychodzące z fotelika, montuje się je poprzez zaczepy. System takiego łączenia, to osiągnięcie wysokiej stabilności fotelika. Kolejnym systemem zabezpieczeń fotelika to specjalny pas Top Tether, który biegnie z tyłu fotelika, zapewnia on dziecku uzyskanie właściwej pozycji, dzięki czemu nie kręci się ono na boki w foteliku podczas podróży.

Trzypunktowy pas bezpieczeństwa, to kolejny element zabezpieczeń, który przeznaczony jest dla dzieci, od których nie wymaga się jazdy z użyciem uprzęży fotelika. Kinderkraft MyWay  posiada wysoko rozwinięty system regulacji, co zwiększa wygodę małego podróżnika, w bardzo szybki sposób może być ustawiony: zagłówek, uprząż wraz z siedziskiem fotelika, raz, dwa, trzy i gotowe.

Leave a Comment