Posted on: Posted by: Comments: 0
PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX – daj z siebie 100%!

Potrzebujesz 100% koncentracji na ważnym spotkaniu w pracy? A może 100% naładowanych baterii do nauki przed sesją? Odpowiedzią jest PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX, nowy suplement diety na bazie naturalnych składników, idealny dla osób, które chcą pokonać zmęczenie i wyzwolić swoją pozytywną energię!

Są takie dni, kiedy czujemy, że zmęczenie bierze górę, a przed nami, jak na złość, kluczowy projekt w biurze albo trudny egzamin na studiach. Zwłaszcza w okresie przesilenia wiosennego każdy wysiłek umysłowy i fizyczny wydaje się czymś nie do udźwignięcia. W takich chwilach, kiedy potrzebujemy szybkiej dawki energii, często sięgamy po wsparcie. Teraz marka Plusssz oferuje nam dzienną porcję energii prosto z apteki – PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX, suplement diety zawierający ekstrakty roślinne pochodzenia naturalnego bez dodatku cukru!

PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX skierowany jest do zabieganych i zestresowanych dorosłych, którzy chcą wspomóc swoją pamięć i koncentrację przed ważnymi wydarzeniami w życiu. Skład tego suplementu diety oparty jest na adaptogenach, czyli nietoksycznych roślinach, charakteryzujących się specyficznym wpływem na ludzkie ciało i umysł.

Nadrzędną właściwością wszystkich adaptogenów jest niwelowanie skutków stresu oraz adaptacja organizmu do niesprzyjających warunków zewnętrznych.

Do adaptogenów w PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX należą ekstrakty z guarany, bakopy i yerba mate. Guarana pomaga zwiększyć zdolność organizmu do wysiłku fizycznego i umysłowego. Z kolei bakopa drobnolistna, od tysięcy lat stosowana w naturalnej medycynie Wschodu, pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację. I wreszcie, popularny ostrokrzew paragwajski – yerba mate – zwiększa naszą czujność. Ponadto suplement PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX zawiera kofeinę – która wspólnie z adaptogenami pomaga poprawić koncentrację – a także magnez oraz kompleks witamin.

Jeśli chcesz poprawić swoją wydajność pracy oraz zdolności intelektualne, wybierz suplement diety PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX w tabletkach musujących do rozpuszczania. Plusssz Active 100% Energy Complex bez dodatku cukru będzie ci towarzyszył w przełomowych momentach życia, gdy pokonując zmęczenie i stres, dajesz z siebie 100%!

Rekomendowana cena: ok. 14 zł.

Leave a Comment