Posted on: Posted by: Comments: 0
zageszczanie wlosow

Gęste, zdrowe włosy to marzenie niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Niestety, nie każdemu dana jest taka fryzura od natury. Włosy mogą być rzadkie z różnych przyczyn – genetyki, stylizacji, diet, czy zdrowotnych problemów. Właśnie dlatego coraz więcej osób zastanawia się nad tym, jak zagęścić włosy. Na ratunek przychodzą różne metody zagęszczania włosów, które pomogą osiągnąć pożądany efekt. W niniejszym artykule przedstawimy trzy popularne metody zagęszczania włosów – metodę clip in hair, system włosów oraz metodę na mikroskórze.

Zagęszczanie włosów metodą clip in hair

Metoda clip in hair to znana od lat, lubiana i powszechnie stosowana metoda niechirurgicznego zagęszczenia włosów w Łodzi, która cieszy się szczególnym uznaniem w sezonie weselnym. Polega ona na doczepieniu do naturalnych pasm dodatkowych wysokiej jakości dopinek za pomocą specjalnych klipsów. Choć nie jest to metoda trwała, ma swoje zalety – każda kobieta może ją bez problemu zastosować samodzielnie w domowym zaciszu. Efekt zagęszczonych i pełnych objętości włosów jest praktycznie niewidoczny i naturalny, a aplikacja oraz usunięcie klipsów nie zajmuje zbyt wiele czasu, co pozwala na szybką przemianę fryzury w zaledwie kilka minut.

Zagęszczanie włosów za pomocą systemu włosów

Aktualnie jednym z najpopularniejszych sposobów zagęszczania włosów jest tzw. system włosów. Oznacza to wykorzystanie specjalnych, dobranej grubości pasm, które są przyczepiane do naturalnych włosów za pomocą różnych technik, takich jak mikroringi, keratynowe czy ultradźwiękowe łączenie. Metoda ta może jednocześnie służyć do zagęszczenia i przedłużenia włosów lub tylko ich zagęszczenia. Jest bardziej trwała niż metoda clip in hair, jednak jej wykonanie wymaga umiejętności lub wizyty u fryzjera specjalizującego się w tej dziedzinie.

Zagęszczanie włosów metodą na mikroskórze

Metoda zagęszczania włosów u kobiet na mikroskórze polega na osadzeniu dodatkowych pasm włosów na cienkiej bazie z mikroskóry, która następnie przyklejana jest do skóry głowy za pomocą specjalnego kleju. Mikroskóra naśladuje naturalne właściwości skóry, dzięki czemu efekt zagęszczania włosów jest niezwykle realistyczny i niezauważalny. Metoda na mikroskórze jest polecana w przypadku rzadkich, cienkich włosów, częściowej utraty włosów lub dla osób, które pragną całkowicie zmienić swój wygląd. Może służyć zarówno do rekonstrukcji własnych włosów, jak i stworzenia zupełnie nowej fryzury.

Leave a Comment